Site Loader

18. jūnijā ar nebijušu šovu Kuldīgas pilsētas estrādē atklās Latvijā pirmo grilēšanas čempionātu un oriģinālprojektu SUNNY FROG Grill & Party.

Sunny Frog ir jauns brīvdabas pasākumu zīmols, kas garantē daudzveidību un kvalitāti, popularizējot aktīvu dzīves stilu.

Sunny Frog producents Patriks Grīva atzīst, ka grilēšanas svētkiem pasaulē ir senas tradīcijas. Mūsu kaimiņvalstīs – Igaunijā un Lietuvā – šādi grillfesti notiek jau 16 gadus. “Šīs vasaras pasākumi visā Latvijā notiks divās daļās – dienas pirmajā pusē norisināsies grilēšanas čempionāts, meistarklases un grila šovi, šie pasākumi visiem interesentiem būs bez maksas, bet vakarā esam sagatavojuši jaunu šova programmu dažādām muzikālām gaumēm,” stāsta producents Patriks Grīva.

Pulksten 12:00 sākies pasākuma smaržīgākā un garšīgākā daļa ar nosaukumu grill /angliski – grilēšana/ – Latvijas atklātais grila čempionāts, Grila šovs un meistarklases, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas grilēšanas savienību un šefpavāru Ingmāru Ladigu. Pasākuma laikā tiks demonstrēti dažādi grilēšanas veidi un iespējas, visi grilēt gribētāji varēs iegūt zināšanas par neskaitāmajiem grilēšanas, BBQ un kūpināšanas noslēpumiem. Savukārt Grila šovā par dalībnieku varēs kļūt ikviens no apmeklētājiem. Šovā dalībnieku sagatavotie gastronomiskie meistardarbi tiks nodoti publikas vērtēšanai.

Latvijas atklātajā grilēšanas čempionātā varēs piedalīties jebkura grilēšanas entuziastu komanda, kurā ir vismaz 2 cilvēki. Vairāk informācijas www.grilesana.lv .

Sunny Frog Party

No plkst. 19:00 sāksies pasākuma muzikālā izklaides daļa – jauna vakara/nakts “non-stop” šova programma.

19:00 – 21:00 – DJ ARTIS VOLFS un go-go dejas
21:00 – 22:00 – Z-SCARS
22:00 – 22:30 – DJ ARTIS VOLFS un go-go dejas
22:30 – 23:30 – RASSELL & SABĪNE BEREZINA & Edvards Grieze un 1 go-go dejas
23:30 – 00:00 – DJ ROBERTS LEJASMEIJERS un robotkops
0:00 – 1:00 – AIJA ANDREJEVA & OPUS PRO un spalvu dejotājas
1:00 – 2:00 – NIKOLAJS PUZIKOVS un robotkops
2:00 – 3:00 – DJ ROBERTS LEJASMEIJERS

Biļetes uz pasākumu no 3. jūnija iespējams iegādāties Biļešu serviss kasēs ar iepriekš pārdošanas atlaidi par 8 EUR, taču pasākuma norises dienā biļetes būs pieejamas arī uz vietas, bet jau par 10 EUR.

Tuvāka informācija par Sunny Frog grill &party pasākumiem:
www.sunnyfrog.lv
www.facebook.com/SUNNYFROGLV/
www.draugiem.lv/sunnyfroglv/
www.twitter.com/SUNNYFROGLV
www.grilesana.lv

grilmeistars

Mūs atbalstaFacebook