Site Loader

Sestdien, 28.septembrī, no plkst. 8:00-17:00 Rīgas Centrāltirgus Nēģu laukumā norisināsies Miķeļdienas gadatirgus, kurā būs iespējams iegādāties rudens veltes un vitamīniem bagātus produktus, kā arī piedalīties jautrās aktivitātēs.

Plkst. 12:00 Nēģu laukumā notiks pasākuma atklāšana ar Jumja pielabināšanas rituālu, lai nākamais ražas gads būtu bagātīgs un auglīgs. Visas dienas garumā atraktīvie pasākuma vadītāji “Radio Tev” dīdžeji tirgus apmeklētājus iesaistīs viktorīnās un konkursos, kuros kopīgiem spēkiem tiks gudroti pavisam jauni Miķeļdienas ticējumi. Plkst. 12:30 tiks atklāta pašceptās maizes izstāde, savukārt no plkst. 13:00 pasākuma apmeklētāji varēs uzzināt visu par putnu gaļas marinādes pagatavošanas knifiem un uzdot sev interesējošo jautājumu Latvijas lielākajam grilu un kūpinātavu ražotājam Jānim Zandbergam, bet jau plkst. 14:00 visi tiks aicināti piedalīties līdz šim nebijušā notikumā – grilēta sivēna izsolē!

Dienas gaitā tirgus apmeklētāji savas prasmes varēs apliecināt bezmaksas radošajās darbnīcās. Aktīvākajiem būs iespēja piedalīties galvenās balvas – Miķeļa kausa izcīņā grilēšanas disciplīnā, kā arī lielajā grilēšanas duelī, kurš norisināsies plkst. 15:00.

Miķeļdienas gadatirgū piedalīsies mājražotāji un amatnieki, būs nopērkama kūpināta gaļa, brieža gaļas produkcija, pašcepta maize, mājas siers un alus no alus darītavas “Viedi”. Amatnieki piedāvās sapņu ķērājus, spēka zīmes, mājas tekstilu, linu tērpus un Latvijā ražotu gultas veļu, adījumus, ēteriskās eļļas un daudz ko citu.

Uz tikšanos krāsainākajā un rudenīgākajā vietā pilsētā – Rīgas Centrāltirgū!

Informējam, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts.

grilmeistars

Mūs atbalsta

Informatīvi

Ar griliem

Kājām silti pateicoties

This error message is only visible to WordPress admins
Error: There is no connected account for the user 5382521090.
Facebook